Zbiorniki dla Producenta Żywności - Amargo

dodano: 2020.10.30 ważne do: 2021.10.25 wyświetleń: 66
Szczegóły ogłoszenia:
Oferta naszej firmy obejmuje między innymi zbiorniki na wodę czy też zbiorniki chemoodporne. Wszelkie artykuły znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się bardzo wysoką jakością, opcją zamontowania w naprawdę wielu różnych miejscach, bądź też konkurencyjnymi cenami. Od ponad 15 lat prowadzona przez nas firma zajmuje się realizacją usług związanych z zadaniami projektowania, wytwarzania bądź też montowania lodowisk całorocznych oraz zbiorników mających całkiem sporo różnych zastosowań. Zatrudnieni u nas pracownicy służą doradztwem w każdym wypadku. Innymi artykułami będącymi w ofercie naszej firmy są również wanny chemoodporne, zbiorniki przeciwpożarowe i sporo innych produktów. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zaznajomi się z usługami naszej firmy dostanie produkty bardzo wysokiej jakości. Zapewniamy też indywidualne podejście do każdego klienta, który zdecyduje na kontakt z nami.
Kontakt
AMARGO
ul. Jaśminowa 16, -845 Domaniewek, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------