Suknie ślubne - SuknieBoho.pl

dodano: 2020.10.31 ważne do: 2021.10.26 wyświetleń: 74
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wiesz, że suknia ślubna powinna być idealnie dopasowana do panny młodej? Gdy znajdzie się tę właściwą kreację - czuje się to. To suknia, która dopełnia całości i wydaje się być odpowiednią rzeczą na właściwym miejscu. Nie powinna też krępować ruchów, ani powodować trudności z nabraniem powietrza do płuc. W takim ważnym dniu, jak dzień Twojego ślubu z pewnością chcesz być sobą, a nie kimś innym. Dlatego właśnie suknie ślubne powinny być wybierane z ogromną rozwagą. Jeśli lubisz materiały, jak koronki, tiul czy szyfon - z pewnością u mnie znajdziesz coś dla siebie. Oferuję suknie w 100% wykonane z koronek, ale też bardziej skromne. W moim salonie znajdziesz kreację o fasonie rybki lub princeskę, która sprawi, że poczujesz się jak księżniczka. Co ważne, możesz zamówić suknię ślubną przez Internet, a na miejscu zanieść ją do zaufanej krawcowej, która dokona ewentualnych poprawek, idealnie dopasowując kreację do Twojej sylwetki. 
Kontakt
SuknieBoho
ul. Studencka 51, Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------