Lampy wirusobójcze - Lena Lighting

dodano: 2020.11.09 ważne do: 2021.11.04 wyświetleń: 130
Szczegóły ogłoszenia:
Lena Lighting to producent oświetlenia ledowego o wysokiej jakości od 1989 roku. Jako polski producent od 2005 roku funkcjonujemy na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych. Lena Lighting to ekspert w branży, ponieważ korzystamy z wiedzy ekspertów oraz nowoczesnej technologii. Jesteśmy odpowiedzialni za cały proces powstawania lamp i systemów oświetleniowych LED: projekt, konstrukcję, testy i produkcję. Produkujemy między innymi oświetlenie architektoniczne, przemysłowe oraz drogowe. Lena Lighting to profesjonalna obsługa, gwarancja produktów do 5 lat i dostępność części zamiennych. Umożliwiamy bezpłatne wykonanie projektu oświetleniowego.
Kontakt
Lena Lighting
ul. Kórnicka 52, 63-000 Środa Wielkopolska, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------