Torebki damskie sklep online - Corrado Martino

dodano: 2020.11.26 ważne do: 2021.11.21 wyświetleń: 169
Szczegóły ogłoszenia:
Corrado Martino to rodzima, rodzinna firma, tworząca torebki z najwyższej jakości materiałów ekologicznych, przypominających naturalną skórę. Firma zaczęła tworzyć w 2006 roku, ma swoją siedzibę w Siedlcach i to w niej odbywa się kompleksowy cykl powstawania - od projektu, poprzez szycie, po wysyłkę. Tworzy solidnej jakości galanterię, m.in. z tworzyw wegańskich z opcją personalizacji. Ta rodzinna firma troszczy się o detale oraz zrównoważone ekosystemy. Zmniejsza plastik do zera, wysyłając torebki w całkowicie ekologicznych opakowaniach, a każdy produkt parafowany jest znakiem “Made in Poland”. Torebki Corrado Martino tworzone są na indywidualne życzenie.
Kontakt
Corrado Martino
ul. Brzeska 91, 08-110 Siedlce, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------