Sklep dla krawcowych - mnóstwo artykułów krawieckich

dodano: 2020.11.27 ważne do: 2021.11.22 wyświetleń: 83
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy firmą, która ma możliwość pochwalić się bardzo różnorodną ofertą dotyczącą produktów mających zastosowanie dla krawcowych czy też osób, które zajmują się usługami związanymi z szyciem. Prowadzona przez nas hurtownia pasmanteryjna jest w stanie pochwalić się zróżnicowaną ofertą towarów, która obejmuje rzeczywiście sporo różnych produktów. W ofercie mamy między innymi dodatki krawieckie, sznurki, taśmy, skórki, artykuły bieliźniarskie i wiele innych produktów. Na rynku istniejemy od przeszło 25 lat i dlatego też zagwarntować pełne zachwycenie z oferowanych przez nas produktów. Nasza pasmanteria zapewnia bardzo konkurencyjne ceny, sprawdzone podejście do wszystkich klientów oraz pełne wsparcie naszych pracowników. Od 2015 roku nawiązaliśmy współpracę z wieloma producentami akcesoriów krawieckich. Jesteśmy pewni, że każdy kto odwiedzi nasz sklep krawiecki będzie miał możliwość kupić produkty najwyższej klasy. Dzięki nam z całą pewnością każdy zakup najlepsze produkty przeznaczone dla krawców oraz osób zajmujących się pokrewnymi tematami. Zakupy u w naszej firmie to doskonały pomysł dla każdego.
Kontakt
OVAL
ul. Ossowskiego 30, 95-200 Pabianice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------