Usługi pogrzebowe | zakład pogrzebowy Katowice

dodano: 2020.11.28 ważne do: 2021.11.23 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
Wieloaspektowe usługi pogrzebowe na terenie Katowic ma do zaoferowania centrum pogrzebowe Ulfig. Po przewiezieniu zmarłego do zakładu eksperci dopełnią wszystkich formalności. Ich ogromne doświadczenie pozwala przywracać naturalny wygląd, za pomocą balsamowania oraz zrekonstruowania ciała. W następnej kolejności, rodzina nie będzie musiała martwić się przygotowaniem oprawy pochówku, bo wszystkim zajmie się pogrzeb Katowice, dostarczając kwiaty do kaplicy oraz zamawiając trębacza. Po uroczystości pogrzebowej pracownicy z Ulfig posprzątają wokół grobu.

Jeśli pojawi się taka konieczność, to dla uczestników pogrzebu zamówiony będzie autobus. Oferta zaprezentowanego zakładu pogrzebowego rozszerzona jest o usługę wykonania nagrobku, bądź też regularną opiekę nad grobami. Dokładny opis propozycji usług znajduje się na witrynie Ulfig. Specjaliści z empatią podchodzą do rodzin zmarłych, realizując usługi pogrzebowe na wysokim poziomie. Z tego powodu warto kierować w to miejsce po śmierci bliskiej osoby.

Piotr Ulfig – centrum pogrzebowe Placówka Murcki
ul. Goetla (obok cmentarza)
40-749 Katowice Murcki
EMAIL: biuro@ulfig.com.pl
kom. 504538606
 
Kontakt
Piotr Ulfig
woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------