Identyfikacja, wycena, skup biżuterii i kamieni szlachetnych

dodano: 2020.12.02 ważne do: 2021.11.27 wyświetleń: 94
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Laboratorium gemmologiczne Pollabo specjalizuje się w usługach związanych z biżuterią i kamieniami szlachetnymi. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza i pasja pozwalają nam wykonywać naszą pracę z najwyższą starannością.

Nasza pracownia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt niezbędny do bezbłędnego zidentyfikowania poszczególnych kamieni szlachetnych. Sprawdzamy ich wagę, wielkość, szlif, naturalne skazy, a także reakcję na światło ultrafioletowe i skład chemiczny. Tak dokładne badanie umożliwia nie tylko identyfikację minerału, ale też precyzyjne określenie jego wartości. Oczywiście wystawiamy certyfikaty poświadczające rezultaty naszej analizy.

Jesteśmy także zainteresowani skupem popularnych i mniej popularnych kamieni: brylantów, szafirów, tanzanitów, serendibitów czy turmalinów.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu, a także do wizyty w jednym z naszych lokali w centrum Wrocławia:
- pl. Legionów 4/a
- ul. Kościuszki 13

Telefon: 695 711 164
Mail: info (małpa) pollabo . pl
Kontakt
Laboratorium Gemmologiczne Pollabo
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------