Odszkodowanie za boreliozę

dodano: 2020.12.03 ważne do: 2021.11.28 wyświetleń: 102
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Czy znacie jakiegoś leśnika, rolnika czy kogoś chorującego boreliozę?
tel. 667 613 913
Prowadzimy akcję dotyczącą możliwości uzyskania środków w zakresie chorób zawodowych. Wiele osób nie posiada narzędzi ani możliwości w zakresie dochodzenia roszczeń co w konsekwencji prowadzi do rezygnacji z przysługujących świadczeń.
Wyspecjalizowana kadra prawników oraz lekarzy już dziś może być do Państwa dyspozycji.
Jednym z takich przykładów zaniechania w dochodzeniu świadczeń może być nabycie czynnika chorobotwórczego jakim jest podstępna Borelioza. Jej aktywność może ujawnić się po wielu latach.
Zauważalne jest że wiele osób nie potrafi jej nawet zdiagnozować a ta podstępna choroba może doprowadzić do inwalidztwa w przyszłości a nawet śmierci.
Choroba ta dotyczy wszystkich osób pracujących w terenach zalesionych, rolniczych i nie tylko. Do zakażenia dochodzi poprzez kontakt z zarażonym kleszczem.
Osoby, które już zakończyły aktywność zawodową lub od wielu lat zmagają się z chorobą mogą się również z nami skontaktować celem podjęcia stosownych działań.
Kontakt
Małgorzata Główka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------