Sprawdź swoje odszkodowanie

dodano: 2020.12.08 ważne do: 2021.12.03 wyświetleń: 87
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dostałeś odszkodowanie, ale czy jesteś pewien, że otrzymana kwota odpowiada wyrządzonej Ci szkodzie i nie należy Ci się więcej? Dowiedz się więcej i wyślij nas po swoje zwycięstwo.

tel. 667 613 913
Wiele osób miało w swoim życiu kolizję, rozbity samochód, zalane mieszkanie, czy złamaną nogę. Już otrzymały jakąś kwotę pieniędzy, ale były zdziwione dlaczego jest ona tak niska, bądź też w ogóle nigdy nie zadały sobie pytania czy aby na pewno kwota ta jest zgodna z uszczerbkiem zdrowotnym lub niezależnym kosztorysem szkody majątkowej. Z nami możesz zweryfikować wysokość uzyskanego świadczenia pieniężnego i dowiedzieć się jakie są inne możliwości, aby otrzymać większą pulę pieniędzy. Część osób nie jest roszczeniowa z natury i zadowala się tym, co otrzymała w pierwszej kolejności. Potem jednak pojawiają się życiowe problemy, a pieniądze dawno się już skończyły. Dopiero wtedy zaczynają czuć się oszukane. Nie czekaj więc i zweryfikuj z nami otrzymane odszkodowanie bądź zadośćuczynienie. Wyślij nas po swoje zwycięstwo.
tel. 667 613 913
Kontakt
Małgorzata Główka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------