Transport odpadów

dodano: 2020.12.16 ważne do: 2021.12.11 wyświetleń: 61
Szczegóły ogłoszenia:
Ekomed to nowoczesne, profesjonalne przedsiębiorstwo, które profil swoich usług skupia na odbiorze, transporcie i utylizacji odpadów. Jeśli więc prowadzisz firmę i szukasz firmy, która odbierze od Ciebie odpady, oferta Ekomed skierowana jest właśnie do Ciebie. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, dzięki czemu doskonale znają ten rynek oraz oczekiwania swoich klientów, dlatego przygotowana przez nich oferta usług spełnia je wszystkie w stu procentach. W ich szerokiej ofercie usług znaleźć można między innymi odbiór odpadów medycznych, odbiór odpadów spożywczych, odbiór odpadów chemicznych, odbiór odpadów niebezpiecznych, a także profesjonalny transport i utylizację. Swoim klientom firma oferuje również zaopatrzenie w specjalne pojemniki na odpady medyczne przeznaczone do gromadzenia każdego rodzaju odpadów: odpady chemiczne, odpady niebezpieczne. Ponadto wykwalifikowany personel oraz flota pojazdów spełnia wszystkie normy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Pełna oferta zamieszczona została na ich stronie internetowej.
Kontakt
Ekomed Anetta Jędryczka
ul. Przedziałowa, 42-523 Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------