Gabinet Kosmetyczny

dodano: 2021.01.03 ważne do: 2021.12.29 wyświetleń: 64
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
J’adore Instytut to nowoczesny salon kosmetyczny posiadający dwa oddziały w centrum Krakowa i Warszawy. Oferta stanowi szeroki wybór zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, ciało, włosy, depilację, laseroterapię, masaże, medycynę estetyczną, mikropigmentację, wizaż, stylizację brwi i rzęs, analizę pierwiastkową a także dietetykę. Kadra J’adore Instytut to wykwalifikowani i doświadczeni eksperci z zakresu kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej, dietetyki czy stomatologii, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, dobierając odpowiedni zabieg lub kurację, z wykluczeniem wszystkich przeciwwskazań, służąc fachowym poradnictwem i gwarantując miłą atmosferę.
Kontakt
jadore instytut
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------