śruby bielsko

dodano: 2021.01.04 ważne do: 2021.12.30 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Oferta firmy Kraft Land to nie tylko różnego rodzaju kartony i materiały opakowaniowe. W ich bogatej bazie produktów można znaleźć między innymi różnego rodzaju śruby, których jakość spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dostępne w tej bielskiej firmie śruby mogą znaleźć między innymi zastosowanie w przemyśle ciśnieniowym. Jest to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, dzięki czemu mogą zagwarantować jakość produktów oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie. Bogata oferta oraz sprawna realizacja zamówień to już wizytówka firmy Kraft Land. Nie czekaj i sprawdź ich wszystkie możliwości już dziś. Więcej przydatnych informacji, a także pełną ofertę wszystkich produktów można znaleźć na stronie internetowej firmy Kraftland.
Kontakt
Kraft Land Sp. z o.o.
ul. Komorowicka 49, 43-300 Bielsko-Biała, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------