Pomoc w rozwoju firmy, szkolenia pracowników - SQDA.pl

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2022.01.07 wyświetleń: 60
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma oferuje wiele różnych usług związanych z Informatyką. Od ponad 10 lat działamy na rynku gwarantując odpowiednie standardy usług. Zapewniany przez naszą firmę zakres zadań, które oferujemy jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi pomoc przy organizacji tego rodzaju usług jak szkolenia online czy też e-learning. Osoby decydujące się na nasze usługi wspieramy również w wielu innych procesach informatycznych dotyczących dziedzin: szkoleń, zarządzania zdrowiem, systemów związanych z zarządzaniem i sporo innych usług. Nasza kadra fachowców doskonale wie w jaki sposób trzeba podejść do wszystkich klientów i dlatego też mamy możliwość zagwarantować, że każdy będzie zachwycony z oferowanych przez nas usług. Cechuje nas elastyczność, bardzo dużo lokalizacji naszej siedziby, upraszczających dotarcie do nas, a także gwarancja jakości oferowanych przez nas usług i posiadanie certyfikatu ISO 9001:2015.
Kontakt
SQDA Alliance
ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------