Smaczna, do domu i o każdej porze

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2022.01.07 wyświetleń: 90
Szczegóły ogłoszenia:
Jakie jedzenie jest zasługuje na rekomendację? Co warto jadać wieczorem lub w godzinach nocnych? Wybór potraw jest bogaty, ale szczególnie godna rekomendowania jest pizza na dowóz. Wrocław to miasto pełne kulinarnych smakołyków. Pizza w dostawie to jedno z dań - na przykład Slice of Heaven, lubiana pizzeria, oferuje jedną z najlepszych w mieście pizzę z doskonałymi dodatkami. Przygotowywana jest na bieżąco, nieustannie świeża i godna rekomendowania. Nocna pizzeria działa od rana do nocy - zamówienie pizzy od 2.00 czy 3.00 w nocy nie jest trudne. Jeden telefon, godzinka oczekiwania i już pizza cieszy klientów. Pusta lodówka nie jest tragedią. Slice of Heaven pomaga walczyć z głodem oraz zapewnia wspaniałe, bardzo dobre jedzenie każdemu. Pizza w nocnych godzinach jest przywożona pod wskazany adres szybko, daje zadowolenie i sytość. Duże grono konsumentów wybiera taką pizzę, danie rodem z Włoch, pyszne i na pewno godne polecenia. Masz niezapowiedzianych gości? Koniecznie zamów pizzę i dziel przyjemność z bliskimi. Jest to jedzenie doskonałe, polecane przez specjalistów, dowożone w termicznej torbie, czyli we właściwej temperaturze. Możesz mieć pizzę z serem, warzywami czy mięsem - wybrać możesz spośród wielu rodzajów tego dania.
Kontakt
Slice of Heaven - Nocna Pizzeria
ul. Pizza Wrocła, 54-130 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------