Profesjonalne pranie wykładzin

dodano: 2021.01.19 ważne do: 2024.05.07 wyświetleń: 69
99 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Gdy tylko pojawi się jakakolwiek plama, trzeba natychmiast zareagować! Nie ma niczego gorszego niż stara, zeschnięta plama wgryzająca się w tkaninę. Jak zatem potraktować zabrudzenia, które psują wygląd powierzchni tekstylnych?

Zanim zastosujemy jakikolwiek środek do czyszczenia, niezależnie do tego, czy to będzie gotowy specyfik, czy domowa mikstura, to wcześniej należy podłogę dokładnie odkurzyć.

Z domowych mikstur najlepiej sprawdza się zmieszana woda z płynem do mycia naczyń. Wystarczy przygotować pianę z tego nieskomplikowanego roztworu, żeby ją nałożyć na całą powierzchnię. Po piętnastu lub dwudziestu minutach należy ją zdjąć przy pomocy białej szmatki. Na białym materiale zobaczymy dokładnie, jak duże zabrudzenie znajdowało się na powierzchni naszej wykładziny.

W sklepach dostępne są specjalne odplamiacze, które można dostosować do odpowiedniego materiału. Samodzielne czyszczenie za pomocą ogólnodostępnych środków to metoda doraźna i nieskuteczna.

Najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług firmy oferującej profesjonalne pranie wykładzin dywanowych i biurowych. Zapraszamy klientów indywidualnych i firmowych. Czyszczenie realizujemy na terenie całej Warszawy i województwa Mazowieckiego.
 
Kontakt
Pranie WAW
ul. Domaniewska 36, 02-672 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------