Aranżacja i projektowanie powierzchni biurowych - Warszawa

dodano: 2021.01.20 ważne do: 2022.01.15 wyświetleń: 75
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wielu z nas ma marzenie o idealnym mieszkaniu.. Niestety przeważnie nie jesteśmy w stanie samodzielnie wykreować przestrzeni, w której poczujemy domową atmosferę. Najczęściej wynika to z braku doświadczenia oraz nieznajomości funkcjonalnych rozwiązań. Aby uniknąć problemów i kroków, których będziemy potem żałować, warto zdecydować się na wsparcie Pik Studio. Aranżacja wnętrz mieszkalnych w Warszawie w wykonaniu tej firmy to całościowa usługa, opierająca się na doskonałej komunikacji z klientem. Wszystkie te wskazówki są niezbędne do profesjonalnej realizacji zadania. Przedsiębiorstwo oferuje pomoc, obejmującą takie usługi jak: aranżacja wnętrz w domkach jednorodzinnych - Warszawa, aranżacja wnętrz w hotelach - Warszawa oraz aranżacja i projektowanie powierzchni biurowych - Warszawa. Pracownicy Pik Studio do każdego nowego wyzwania podchodzi z pasją i kreatywnością. Dzięki nietuzinkowemu spojrzeniu oraz byciu na bieżąco z trendami, zaaranżowane przestrzenie są modne, estetyczne i, co najważniejsze, dopasowane do preferencji klienta.

Kontakt:

Aranżacja i projektowanie wnętrz w biurach - Warszawa
PikStudio
ul. Żelazna 29/9
00-806 Warszawa
tel/fax +48 22 40 20 320
mail: pikstudio@gmail.com
url: http://www.pikstudio.pl/projekty-biur-wnetrza-biurowe/
Kontakt
Pik Studio
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------