Aranżacja i projektowanie wnętrz w domkach jednorodzinnych - Warszawa

dodano: 2021.01.20 ważne do: 2022.01.15 wyświetleń: 69
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Któż z nas nie marzy o pięknym mieszkaniu?. Mimo to bardzo często nie potrafimy samodzielnie wykreować przestrzeni, w której będziemy mogli poczuć się rzeczywiście jak u siebie. Najczęściej wynika to z braku doświadczenia oraz nieznajomości funkcjonalnych rozwiązań. Aby uniknąć błędów i kroków, których będziemy potem żałować, warto zdecydować się na pomoc oferowaną przez Pik Studio. Aranżacja wnętrz mieszkalnych w Warszawie w wykonaniu tej firmy to całościowa usługa, bazująca na otwartości i ścisłej współpracy z klientem. Wszystkie te wskazówki są kluczowe, bo bez nich nie ma mowy o skutecznej realizacji zadania. Przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie pomoc, obejmującą takie usługi jak: aranżacja wnętrz w domkach jednorodzinnych - Warszawa, kompleksowa aranżacja wnętrz w hotelach - Warszawa oraz kompleksowa aranżacja powierzchni biurowych - Warszawa. Zespół specjalistów do każdego nowego zlecenia podchodzi z pasją i kreatywnością. Dzięki nietuzinkowemu spojrzeniu oraz świetnej orientacji w trendach, zaaranżowane przestrzenie są modne, atrakcyjne i, co najważniejsze, dopasowane do oczekiwań klienta.

Kontakt:

Aranżacja wnętrz w domkach jednorodzinnych i mieszkaniach - Warszawa
PikStudio
ul. Żelazna 29/9
00-806 Warszawa
tel/fax +48 22 40 20 320
mail: pikstudio@gmail.com
url: http://www.pikstudio.pl/projektowanie-i-nietypowe-aranzacje-wnetrz-nowoczesnych-jednorodzinnych-domow/
Kontakt
Pik Studio
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------