Sprzątanie po budowach Warszawa

dodano: 2021.01.21 ważne do: 2022.01.16 wyświetleń: 122
Szczegóły ogłoszenia:
Prace budownicze zawsze kojarzyły się z powstawaniem innowacyjnych budynków lub ewentualnie remontowaniem tych, jakie żądają interwencji zawodowców. To kłopotliwe oprócz zachwytu nad ukończonym projektem, prace budownicze kojarzą się też z wielkim bałaganem oraz masą nieczystości lub ewentualnie materiałów, jakich należy się pozbyć. Jeżeli Twój remont przed chwilą dobiegł końca bądź zajmujesz się świadczeniem usług budowniczych oraz chcesz, żeby Inwestorzy mogli wprowadzić się do budynku, sprzątanie po budowach Warszawa to usługa dla Ciebie. Zatelefonuj po nas, abyśmy byli w stanie przyjechać na miejsce i rozpocząć sprzątanie. Sprawimy, że budynek prędko po zakończeniu budowy nabierze znakomitego wyglądu oraz będzie nadawał się do zamieszkania lub też użytkowania. Sprzątamy mieszkania, apartamenty, domy, biura, powierzchnie sklepowe i wszystkie inne, jakie żądają uprzątnięcia po pracach budowniczych - zapraszamy na domenę po więcej wiadomości. Tam też znajduje się pełna oferta, opis usług i kontakt, pod jakim bezpośrednio masz prawo zamówić usługi sprzątania.
Kontakt
IDEALNE SPRZĄTANIE
ul. Elbląska 61 lok 1, 01-737 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------