Donice gliniane - hurtownia Dolagra

dodano: 2021.01.21 ważne do: 2022.01.16 wyświetleń: 56
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zdarza się, że wystarczy zadbać o jeden dodatek, żeby nadać przestrzeni nowej wartości. Istotnym dodatkiem tego typu może być np. duża donica. Dolagra to sklep internetowy, który od ponad dwudziestu pięciu lat dostarcza odbiorcom najlepsze rozwiązania w tej dziedzinie. Na kupno dużych donic do salonu (i nie tylko!) w tym sklepie internetowym, decydują się liczni aranżatorzy wnętrz oraz różnej wielkości sklepy z wyposażeniem do domu i ogrodu. Produkty przeznaczone na zewnątrz, charakteryzują się świetną odpornością na warunki atmosferyczne i przez długi czas zachowują atrakcyjny wygląd. Wszystkie duże donice z hurtowni Dolagra, zachwycają drobiazgowym wykonaniem. Tak wyrób pozwoli doskonale zadbać o to, jak prezentuje się potężna roślina. Ciężka, masywna ceramika to tylko jednak strona oferty sklepu internetowego; znajdą tu coś dla siebie również klienci, poszukujących bardziej subtelnych dodatków, takich jak mniejsze doniczki gliniane. Do wyboru jest wiele wymiarów produktu, toteż każdy aranżator wnętrz i sklep może bez trudu dobrać tu dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Zrobienie udanych zakupów ułatwione jest dzięki wyczerpującym informacjom, które można znaleźć na stronie internetowej.

Kontakt:

Donice gliniane - hurtownia Dolagra
ul. Osiniecka 95
54-530 Wrocław
tel.: (+48) 71 725 37 71
e-mail: dolagra@dolagra.pl
url: https://dolagra.pl/pl/b/doniczki-i-donice-gliniane/b13
Kontakt
Dolagra
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------