Donice duże Dolagra

dodano: 2021.01.21 ważne do: 2022.01.16 wyświetleń: 80
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Czasem niewielka zmiana jest w stanie odmienić dotychczasowa aranżacje ogrodu i wnętrza mieszkania. Duże donice to wyposażenie, którego z powodzeniem można użyć w tym celu. Dolagra to sklep internetowy, który od ponad dwudziestu pięciu lat dostarcza odbiorcom najlepsze rozwiązania w tej dziedzinie. Hurtownia, działająca również jako sklep internetowy, proponuje wiele wariantów dużej donicy do salonów, innych pomieszczeń oraz wysokie donice; obu wariantów można użyć zarówno w mieszkaniu, jak i w ogrodzie. Rozwiązania, których można używać na zewnątrz, świetnie znoszą warunki atmosferyczne, co sprawia, że wyglądają bardzo atrakcyjnie przez długi czas. Wszystkie duże donice z hurtowni Dolagra, zachwycają drobiazgowym wykonaniem. Tak wyrób pozwoli doskonale zadbać o to, jak prezentuje się potężna roślina. Zróżnicowane warianty doniczki glinianej to kolejny element oferty hurtowni, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Występują w różnych wielkościach, toteż sklepy zaopatrujące się w tym miejscu mogą bez przeszkód dobrać rozwiązania, najlepiej pasują do ich oferty. Zrobienie udanych zakupów ułatwione jest dzięki wyczerpującym informacjom, które można znaleźć na stronie internetowej.

Kontakt:

Donice duże Dolagra
ul. Osiniecka 95
54-530 Wrocław
tel.: (+48) 71 725 37 71
e-mail: dolagra@dolagra.pl
url: https://dolagra.pl/pl/b/duze-i-wysokie-donice-do-salonu/b14
Kontakt
Dolagra
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------