Doniczka na balkon Dolagra

dodano: 2021.01.21 ważne do: 2022.01.16 wyświetleń: 71
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dolagra od lat działa jako hurtownia i sklep internetowy, zapewniając swoim klientom nowoczesne i ponadczasowe doniczki ceramiczne i nie tylko. Śledzenie najnowszych trendów oraz importowanie najciekawszych modeli z innych krajów, sprawa, że w hurtowni znajdziemy najpiękniejsze donice ceramiczne. Takie wyroby są niezastąpione, jeśli zależy nam na skutecznym i atrakcyjnym ozdobieniu przestrzeni klasycznych i nowoczesnych. Hurtownia w swojej ofercie posiada również osłony na donice. Takie produkty pozwalają szybko zmienić zmienić to, jak prezentuje się ozdoba naszej przestrzeni. Hurtownia zachęca również innymi wariantami produktów do zastosowania poza domem. Jeśli chcemy zatroszczyć się o piękne wyposażenie balkonu, wybierajmy takie warianty donicy na balkon, które dobrze sprawdzą się również w niskich temperaturach. Odpowiedzią na zapotrzebowania klientów, poszukujących takich wyrobów, jest donica mrozoodporna, dostępna w sklepie internetowym Dolagra. Ten element oferty również dostępny jest w bardzo wielu zróżnicowanych wariantach. W efekcie klienci mogą tu wyposażyć się zarówno w niewielkie doniczki, idealne na mały balkon, jak i dużo większe produkty, które warto wybrać, jeśli dysponuje się nieco obszerniejszą przestrzenią.

Kontakt:

Mrozoodporna doniczka na balkon Dolagra
ul. Osiniecka 95
54-530 Wrocław
tel.: (+48) 71 725 37 71
e-mail: dolagra@dolagra.pl
url: https://dolagra.pl/pl/b/mrozoodporne-doniczki-i-donice-na-balkon/b9
Kontakt
Dolagra
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------