Reklama mobilna - wynajem przyczep reklamowych. Warszawa.

dodano: 2021.01.21 ważne do: 2022.01.16 wyświetleń: 81
Szczegóły ogłoszenia:
Zajmujemy się wynajmem przyczep reklamowych. Działamy w Warszawie. Reklama na przyczepie daje duże możliwości w dotarciu ze swoim przekazem do odbiorcy. Jeśli chcesz by o twoich działaniach, organizowanych wydarzeniach, promocjach itp. dowiedziało się jak największe grono ludzi, to dzięki mobilnym przyczepom reklamowych zrealizujesz swoje zamierzenia. Do wynajmu oferujemy przyczepy w dwóch rozmiarach jeśli chodzi o powierzchnię przeznaczoną na baner reklamowy:
  • 500 x 240 cm
  • 400 x 200 cm
Każda z nich umożliwia umieszczenie reklamy po dwóch stronach. Całkowita szerokość przyczep to 193 cm. Konstrukcja przyczep wykonana jest w całości ze stali pokrytej ocynkiem ogniowym. Przeczepy posiadają jedną oś i są niehamowane. Wszystkie są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnie nie budzą żadnych zastrzeżeń.

Warunki wynajmu ustalane są indywidualnie. Dopuszczamy możliwość korzystania z naszych przyczep nie tylko w Warszawie. Można ich używać na terenie całej Unii Europejskiej. Sposób organizacji kampanii reklamowej jest dowolny i zależny od potrzeb wynajmującego. Przyczepę można ustawić w wybranym miejscu (z zachowaniem przepisów prawa obowiązujących w danej lokalizacji) lub realizować przejazdy określonymi trasami. Umożliwiamy także wynajem przyczepy reklamowej razem z samochodem. Na prośbę klienta przyczepę możemy dostarczyć w dowolne miejsce.  W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy dostępni 24h/ dobę przez 7 dni w tygodniu. Aby poruszać się samochodem z naszą przyczepą reklamową nie są wymagane żadne dodatkowe uprawnienia dla kierowcy. Wystarczy standardowe prawo jazdy kategorii B.
Kontakt
Metkon
ul. Lizbońska 2, 03-969 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------