Doniczki ceramiczne na balkony i tarasy Dolagra

dodano: 2021.01.21 ważne do: 2022.01.16 wyświetleń: 90
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dolagra działa w branży już od ponad dwudziestu pięciu lat i przez cały czas dba o to, żeby proponować swoim klientom jedynie sprawdzone, eleganckie i precyzyjnie wykonane doniczki ceramiczne. Dzięki temu, że co roku wprowadza nowe kolekcje, oferta jest świeża, stylowa i świetnie dopasowana do potrzeb współczesnego klienta. Skutecznie ozdobią wnętrza oraz miejsca pod gołym niebem. Osoby zajmujące się aranżacją wnętrz oraz sklepy ogrodnicze w Dolagrze zaopatrują się także w osłony na donice. Takie produkty pozwalają szybko zmienić zmienić to, jak prezentuje się ozdoba naszej przestrzeni. Hurtownia zachęca również innymi wariantami produktów do zastosowania poza domem. Wybierając donice na balkon, koniecznie należy wziąć pod uwagę to, że na takiej produkty będą oddziaływać dużo bardziej negatywne warunki, niż te panujące w mieszkaniu. W takich sytuacjach warto zdecydować na donice mrozoodporne; sklep internetowy Dolagra proponuje na tym polu wiele atrakcyjnych modeli. Ten element oferty również dostępny jest w bardzo wielu zróżnicowanych wariantach. W efekcie klienci mogą tu wyposażyć się zarówno w niewielkie doniczki, idealne na mały balkon, jak i dużo większe produkty, które warto wybrać, jeśli dysponuje się nieco obszerniejszą przestrzenią.

Kontakt:

Doniczki ceramiczne na balkony i tarasy Dolagra
ul. Osiniecka 95
54-530 Wrocław
tel.: (+48) 71 725 37 71
e-mail: dolagra@dolagra.pl
url: https://dolagra.pl/pl/b/doniczki-i-donice-ceramiczne/b12
Kontakt
Dolagra
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------