Tanie doniczki hurtownia sklep internetowy Dolagra

dodano: 2021.01.21 ważne do: 2022.01.16 wyświetleń: 105
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wśród dodatków, służących do aranżacji wnętrz, można wyróżnić pewne rozwiązania ponadczasowe, które pasują do każdego stylu. Do tej grupy dodatków można zaliczyć takie produkty, jak biała doniczka ceramiczna oraz donica czarna, oferowane przez sklep internetowy Dolagra. Każdy produkt wysokiej jakości powinien być wykonany staranie, ale w minimalistycznych wariantach jest to jeszcze ważniejsze. Każda taka duża czarna i biała donica do salonu jest małym dziełem sztuki i dopełnia aranżację, mimo że nie jest jaskrawym, wielobarwnym akcentem. Oferta hurtowni Dolagra pokazuje, że takie jednokolorowe donice do salonu wcale nie muszą być nudne. Dodatki różnią się fakturą i kolorystyka, co sprawia, że wśród dużych białych donic i doniczek czarnych znajdziemy wiele wariantów, które wcale nie są do siebie podobne. Wszystkie donice zostały precyzyjnie opisane - na poszczególnych podstronach zawarto informacje o materiale, wymiarach oraz fotografie, przedstawiające realny wygląd produktu. Zachęcamy do sprawdzenia tych wyjątkowych dodatków, które pozwalają na ozdobienie każdej przestrzeni.

Kontakt:

Nowoczesne doniczki hurtownia sklep internetowy Dolagra
ul. Osiniecka 95
54-530 Wrocław
tel.: (+48) 71 725 37 71
e-mail: dolagra@dolagra.pl
url: https://dolagra.pl/
Kontakt
Dolagra
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------