Donice czarne sklep internetowy Dolagra

dodano: 2021.01.21 ważne do: 2022.01.16 wyświetleń: 94
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Moda i trendy napędzają branżę wnętrzarska, ale również tutaj można wyróżnić rozwiązania, które są ponadczasowe i pięknie komponują się w każdym wnętrzem. Do tej grupy dodatków można zaliczyć takie produkty, jak biała doniczka ceramiczna oraz donica czarna, oferowane przez sklep internetowy Dolagra. Wszyscy klienci oczekują wyposażenia, w którym zadbano o każdy detal; w przypadku bardzo oszczędnych form jest to szczególnie ważne. Siłą czarnych i białych donic do salonu jest to, że chociaż nie są wielobarwne, przyciągają wzrok i przepięknie zdobią miejsce. Propozycje od hurtowni Dolagra pokazują że doniczki do salonu, mimo swojej monochromatyczności, mogą wyglądać intrygująco. Hurtownia doniczek proponuje ozdoby, które różnią się od siebie fakturą, materiałem, z którego zostały wykonane, oraz, oczywiście modele; w efekcie taka monochromatyczna oferta nie ma nic wspólnego z nudą. Wszystkie donice zostały precyzyjnie opisane - na poszczególnych podstronach zawarto informacje o materiale, wymiarach oraz fotografie, przedstawiające realny wygląd produktu. Zachęcamy do sprawdzenia tych wyjątkowych dodatków, które pozwalają na ozdobienie każdej przestrzeni.

Kontakt:

Nowoczesna donica czarna sklep internetowy Dolagra
ul. Osiniecka 95
54-530 Wrocław
tel.: (+48) 71 725 37 71
e-mail: dolagra@dolagra.pl
url: https://dolagra.pl/pl/donice-czarne/pk64
Kontakt
Dolagra
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------