Malarstwo dawne i współczesne Galeria Rafał Warszawa

dodano: 2021.01.22 ważne do: 2022.01.17 wyświetleń: 103
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Galeria Rafał Kucharski istnieje na rynku od prawie trzydziestu lat.To firma rodzinna, założona przez ludzi z pasją. Zespół współtworzą wykwalifikowani antykwariusze oraz doświadczeni konserwatorzy. Z przedsiębiorstwem współpracują również eksperci rynku sztuki oraz niezależne grupy historyków sztuki. Galeria w Warszawie oferuje skup i sprzedaż obrazów. Zbiory obejmują obrazy olejne, malarstwo dawne i współczesne, rzemiosło, w tym wyroby szklane, porcelanowe oraz inne przedmioty. Zaszczytne miejsce zajmują tu działa stworzone przez szanowanych autorów - do tej pory znaleźć ty można było prace takich słynnych twórców, jak: Wacław Borowski, Julian Fałat, Teodor Axentowicz, Józef Brandt, Tadeusz Gronowski. Firma z powodzeniem organizuje wystawy, m.in wystawę plakaty i designu lat 60., 70. i 80. Na stronie warszawskiej Galerii klienci mogą dokładnie zapoznać się ze zbiorami oraz dowiedzieć się, jak sprzedać oraz jak kupić przedmioty.

Kontakt:

Galeria Rafał Kucharski
C.H Panorama
Al. Witosa 31/114, I p.
00-710 Warszawa
tel. 22 640 11 45
galeriarafal@gmail.com
http://galeriarafal.com/wycena-skup-sprzedaz-obrazow
Kontakt
Galeria Rafał
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------