Galeria Rafał w Warszawie

dodano: 2021.01.22 ważne do: 2022.01.17 wyświetleń: 104
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Galeria Rafał Kucharski istnieje na rynku od prawie trzydziestu lat.Siłą napędową tej rodzinnej firmy jest zaangażowanie i traktowanie sztuki jako życiowej pasji. Załogę tworzą profesjonalni antykwariusze i utalentowani konserwatorzy. Z przedsiębiorstwem współpracują również eksperci rynku sztuki oraz niezależne grupy historyków sztuki. Warszawska Galeria zajmuje się skupem i sprzedażą obrazów. Zbiory obejmują obrazy olejne, malarstwo dawne i współczesne, rzemiosło, w tym wyroby szklane, porcelanowe oraz inne przedmioty. Nie brakuje tu cennych dzieł popularnych autorów - na przestrzeni lat w Galerii sztuki pojawiały się prace m.in. Wacława Borowskiego, Teodora Axentowicza, Józefa Brandta, Juliana Fałata oraz rysunki, projekty plakatów i kompozycje Tadeusza Gronowskiego. Firma z powodzeniem organizuje wystawy, m.in wystawę plakaty i designu lat 60., 70. i 80. Zapraszamy na stronę warszawskiej Galerii; zapoznają się tam Państwo ze zbiorami oraz dowiedzą się Państwo. jak sprzedać oraz jak kupić przedmioty.

Kontakt:

Galeria Sztuki Rafał w Warszawie
Galeria Rafał Kucharski
C.H Panorama
Al. Witosa 31/114, I p.
00-710 Warszawa
tel. 22 640 11 45
galeriarafal@gmail.com
http://galeriarafal.com/
Kontakt
Galeria Rafał
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------