Antyki skup sprzedaż Galeria Rafał Warszawa

dodano: 2021.01.22 ważne do: 2022.01.17 wyświetleń: 86
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Działająca w Warszawie Galeria Rafał Kucharski zajmuje się skupem i sprzedażą antyków. Klientami firmy są nie tylko osoby z województwa mazowieckiego, ale też z całej Polski. W ofercie znaleźć można pochodzące z różnych okresów rzeźby, obrazy oraz wyjątkowe rzemiosło artystyczne. Zapraszamy do poznania bliżej stylowych wyrobów z porcelany, szkła, przepięknych tkanin oraz innych atrakcyjnych wyrobów kolekcjonerskich. Galerii udało się zebrać niewielkie wyroby, idealne na prezent oraz drogocenne prace, stworzone przez zasłużonych, cieszących się popularnością artystów. Niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów warszawskiej Galerii cieszą się wyroby związane z polskim designem lat 50. i 60. Każdy element oferty jest wyjątkowy. Dzięki temu, ze Galeria ciągle stara się powiększać swoją kolekcję, zainteresowane osoby mogą liczyć na bardzo duży wybór. Oprócz sprzedaży i skupu antyków, firma zajmuje się również skupem starego srebra. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby na na Mokotowie.

Kontakt:

Galeria Rafał Kucharski
C.H Panorama
Al. Witosa 31/114, I p.
00-710 Warszawa
tel. 22 640 11 45
galeriarafal@gmail.com
http://galeriarafal.com/skup-antykow
Kontakt
Galeria Rafał
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------