Stare srebra skup Galeria Rafał Warszawa

dodano: 2021.01.22 ważne do: 2022.01.17 wyświetleń: 101
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Działająca w Warszawie Galeria Rafał Kucharski zajmuje się skupem i sprzedażą antyków. Klientami firmy są nie tylko osoby z województwa mazowieckiego, ale też z całej Polski. W ofercie znaleźć można obrazy, rzeźby oraz przykłady rzemiosła artystycznego. Zachęcamy do zapoznania się z wyrobami z porcelany, szkła, tkaninami oraz różnorodnymi przedmiotami kolekcjonerskimi. Antyki, zebrane rzez Galerię, obejmują zarówno prace wielkich, szanowanych artystów, jak też i drobne wyroby, mogące pełnić funkcję przepięknej dekoracji i idealnie sprawdzające się np. w roli prezentu. Nieustannym zainteresowaniem wśród osób, odwiedzających warszawską Galerię cieszą się zbiory związane z polskim designem lat 50. i 60. Każdy element oferty jest wyjątkowy. Aby zapewnić klientom bogaty wybór, Galeria regularnie powiększa swoją kolekcję. Oprócz sprzedaży i skupu antyków, przedsiębiorstwo zajmuje się również skupem starego srebra. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby na na Mokotowie.

Kontakt:

Galeria Rafał Kucharski
C.H Panorama
Al. Witosa 31/114, I p.
00-710 Warszawa
tel. 22 640 11 45
galeriarafal@gmail.com
http://galeriarafal.com/skup-srebra
Kontakt
Galeria Rafał
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------