Budowa maszyn i urządzeń

dodano: 2021.01.23 ważne do: 2022.01.18 wyświetleń: 79
Szczegóły ogłoszenia:
Inox 3D System z biurem w stolicy naszego kraju specjalizuje się w produkcji maszyn sterowanych komputerowo. Działa na rynku od wielu lat, oferując solidną obsługę, indywidualne podejście do każdego i profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Wykonuje zamówienia zarówno dla niewielkich firm jak również potężnych fabryk z całego kraju. Jako grupa obeznanych inżynierów, programistów, elektroników oraz mechatroników tworzy maszyny na zamówienie, wytwarza systemy sterowania oraz pisze programy odpowiadające za sterowanie urządzeniami. Zajmuje się spawaniem, obróbką stali nierdzewnej a także stopów magnezu. Dysponując najnowocześniejszymi maszynami, projektuje także te trudne konstrukcje tj. zbiorniki czy balustrady. Firma Inox 3D System świadczy usługi frezarskie a także zajmuje się toczeniem w stali nierdzewnej, wysokogatunkowej, w aluminium a także w tworzywie. Korzysta z wysokiej jakości maszyn cnc i specjalistycznego oprogramowania CAD/CAM SolidWorks. Na wszelkie towary udziela gwarancji oraz zapewnia późniejszy serwis. Więcej informacji na stronie internetowej inox3dsystem.pl.
Kontakt
inox3dsystem.pl
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------