Poradnia zdrowia psychicznego Psyche we Wrocławiu

dodano: 2021.01.25 ważne do: 2022.01.20 wyświetleń: 96
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
We wrocławskim centrum psyche, pacjenci mogą liczyć na profesjonalną pomocą psychologiczną; poradnia przyjmuje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zdrowie psychiczne to kwestia, której nadal nie poświęca się wystarczającej uwagi w debacie publicznej i chociaż sytuacja ta się zmienia, terapia w niektórych grupach jest tabuizowana. Rezygnacja ze wsparcia profesjonalistów nierzadko sprawia, że osoba radzi sobie coraz gorzej, co odbija się na jej życiu prywatnym i zawodowym. Centrum psychoterapii tak skonstruowało swoją ofertę, żeby móc wspomóc w leczeniu bardzo różnorodnych pacjentów. Centrum Psyche odwiedzają nie tylko pojedyncze osoby; prowadzi się tutaj również psychoterapię rodzinną oraz małżeńską. Dobry psychoterapeuta powinien charakteryzować się dużą empatią i jednocześnie pełnym profesjonalizmem. Właściwa atmosfera w gabinecie to podstawa, zwłaszcza że wiele osób ma bariery przed mówieniem komuś obcemu o swoich osobistych sprawach. W profesjonalnym gabinecie niezwykle istotny jest klimat zaufania i brak strachu, że zostanie się źle ocenionym przez to, co się właśnie powiedziało. Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą centrum psychoterapii. W razie niejasności, pytań, pracownicy gabinetów chętnie służą pomocą.

kontakt:

Poradnia zdrowia psychicznego Psyche Wrocław
T: +48 668 093 234
Email: info@psyche.wroclaw.pl
Białowieska 3a/5d,
Wrocław 54-234
Kontakt
Psyche Wrocław
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------