Psychoterapia małżeństw we Wrocławiu Psyche

dodano: 2021.01.25 ważne do: 2022.01.20 wyświetleń: 109
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
W Centrum Psyche z Wrocławia, pacjenci znajdą profesjonalną pomoc wykwalifikowanych specjalistów - psychologów/psycholożek oraz terapeutów/terapeutek. Jedną z form wsparcia jest psychoterapia małżeństw. Tego typu pomoc cieszy się większą popularnością na zachodzie, ale na szczęście również w Polsce można zauważyć coraz bardziej widoczne zainteresowanie wsparciem psychologicznym par. Terapia par to bardzo zniuansowane działania kierowane do różnorodnych osób. Większość trudności w związku bierze się z problemów z komunikacją. Dużym wyzwaniem u wielu par jest umiejętność mówienia o swoich potrzebach w sposób otwarty; często na niektóre tematy milczy się przez wiele lat, bo rozmowa na nie jest zbyt trudna. Podczas terapii, psycholog małżeński stopniowo stara się wprowadzić metody, które mają pomóc parze w zrozumieniu się nawzajem. Nierzadko gabinet jest jednym miejscem, w którym małżeństwo jest w stanie porozmawiać ze sobą otwarcie, bez pośpiechu, skupiając się na najważniejszych kwestiach. We wrocławskiej poradni małżeńskiej Centrum Psyche pracują tylko kompetencji specjaliści, mogący pochwalić się odpowiednimi kwalifikacjami. Dzięki wiedzy i odpowiedniej wrażliwości, wiedzą jak stworzyć warunki, żeby każda ze stron czuła się bezpieczna i wysłuchana. Zachęcamy do bliższego poznania oferty.

kontakt:

Psychoterapia małżeństw Psyche Wrocław
T: +48 668 093 234
Email: info@psyche.wroclaw.pl
Białowieska 3a/5d,
Wrocław 54-234
Kontakt
Psyche Wrocław
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------