Poradnia małżeńska Psyche Wrocław

dodano: 2021.01.25 ważne do: 2022.01.20 wyświetleń: 71
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
W Centrum Psyche z Wrocławia, pacjenci znajdą profesjonalną pomoc wykwalifikowanych specjalistów - psychologów/psycholożek oraz terapeutów/terapeutek. Gabinety odwiedzana są m.in. przez osoby, korzystające z psychoterapii małżeństw. Chociaż jeszcze do niedawna taka forma terapii wybierana była dość rzadko, dziś niemało par decyduje się popracować nad swoją relacją pod okiem specjalisty. Terapia par to bardzo zniuansowane działania kierowane do różnorodnych osób. Większość trudności w związku bierze się z problemów z komunikacją. Umiejętność słuchania, stawiania się w na miejscu drugiej strony, ale też umiejętność stawiania barier, mówienia o własnych uczuciach w sposób, który nie jest oskarżeniem - to wielka sztuka, której trzeba się nauczyć. Psycholog małżeński wyposaża parę w konkretne narzędzia, które mają usprawnić komunikację. Nierzadko gabinet jest jednym miejscem, w którym małżeństwo jest w stanie porozmawiać ze sobą otwarcie, bez pośpiechu, skupiając się na najważniejszych kwestiach. We wrocławskiej poradni małżeńskiej Centrum Psyche pracują tylko kompetencji specjaliści, mogący pochwalić się odpowiednimi kwalifikacjami. Ich wiedza i empatia pozwala na wykreowanie warunków, sprzyjających otwartości i bezpieczeństwu każdej ze stron. Zapraszamy do bliższego poznania oferty.

kontakt:

Poradnia małżeńska we Wrocławiu Psyche
T: +48 668 093 234
Email: info@psyche.wroclaw.pl
Białowieska 3a/5d,
Wrocław 54-234
Kontakt
Psyche Wrocław
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------