Poradnia uzależnień Wrocławiu Psyche

dodano: 2021.01.25 ważne do: 2022.01.20 wyświetleń: 94
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Osoby uzależnione od alkoholu zmagają się z wieloma problemami, towarzyszącymi tej chorobie; mają one zarówno charakter psychiczny, jak i fizyczny. Leczenie alkoholizmu często polega na tym, żeby wejść głębiej niż tylko w to, co jest widoczne gołym okiem, czyli częste sięganie po alkohol; specjalista stara się dojść do przyczyn i dowiedzieć się, jakie motywy psychologiczne zapoczątkowały ten proces. Alkoholizm nie tylko sieje spustoszenie w organizmie, upośledzając funkcjonowanie układów organizmu. Każde uzależnienie, również to od alkoholu, niszczy relacje, destruktywnie wpływając na więzi chorego z rodziną i przyjaciółmi; nierzadko powoduje również poważne problemy zawodowe. To bardzo stresujące sytuacje, które czasem dodatkowo motywują chorego do sięgania po alkohol. Podczas spotkań z terapeutą z poradni uzależnień Centrum Psyche z Wrocławia, osoby z chorobą alkoholową mogą liczyć na azyl - bezpieczne miejsce, w którym mogą dzielić się wszystkimi tymi problemami. Osoby z chorobą alkoholową często są niezrozumiane przez społeczeństwo; niektórzy niestety mylnie nie uznają nawet alkoholizmu za chorobę. W efekcie chora osoba może sama nie wierzyć w to, że terapia może przynieść jej ulgę. Badania dowodzą jednak, że z profesjonalną pomocą ta się zapanować nad alkoholizmem; jest to ciężka droga, ale w towarzystwie specjalisty może przynieść bardzo pozytywne efekty.

kontakt:

Poradnia uzależnień Wrocław Psyche
T: +48 668 093 234
Email: info@psyche.wroclaw.pl
Białowieska 3a/5d,
Wrocław 54-234
Kontakt
Psyche Wrocław
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------