Wykładziny dywanowe do biura

dodano: 2021.01.26 ważne do: 2022.01.21 wyświetleń: 76
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Mająca naprawdę bogate doświadczenie firma , która wyspecjalizowała się się w sprzedaży, montażu oraz serwisie wykładzin. Tym, co wyróżnia ją na rynku jest kompleksowość obsługi. Klienci mogą liczyć na przygotowanie projektu, dostarczenie wykładziny oraz jej serwis posprzedażowy. W ofercie znajdują się między innymi wykładziny dywanowe do biura i hoteli w Warszawie. Wszystkie wykładziny to produkty cechujące się najwyższą jakością, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.
Jeżeli szukasz wykładzin dywanowych do biura lub hotelu, zakupu chcesz dokonać w Warszawie, najlepiej od razu wejdź na stronę internetową firmy.

kontakt:

Wykładziny dywanowe w Warszawie
03-674 Warszawa
ul. Radzymińska 198
tel.: 22 836 80 51
e-mail: biuro@rosa-wykladziny.pl
http://brwykladziny.pl/
Kontakt
BR Wykładziny
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------