Wykładziny dywanowe w płytkach najwyższej jakości

dodano: 2021.01.26 ważne do: 2022.01.21 wyświetleń: 94
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma zajmująca się sprzedażą i montażem wykładzin dywanowych. Charakteryzuje się szeroką ofertą, ale również najwyższą jakością oferowanych produktów. Jednym z haseł, , które opisuje jej działalność jest „Płytki dywanowe – szeroki wybór”. Oferowane przez firmę wykładziny to mnóstwo wzorów i kolorów. Tym samym każdy klient bez trudu znajdzie taką wykładzinę, która perfekcyjnie wpisuje się w w jego indywidualne preferencje. W ofercie firmy znajdują się wykładziny nie tylko w formie płytek, ale też w rolkach.
Jeśli szukasz wykładziny wysokiej jakości, interesuje Cię ta w płytkach, nie czekaj. Wejdź od razu na stronę firmy i zobacz, co dokładnie firma ma w swojej ofercie.

kontakt:

Wykładziny dywanowe w płytkach najwyższej jakości
03-674 Warszawa
ul. Radzymińska 198
tel.: 22 836 80 51
e-mail: biuro@rosa-wykladziny.pl
http://brwykladziny.pl/wykladziny/plytki-dywanowe
Kontakt
BR Wykładziny
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------