Sprzątanie domów Gdańsk Zwinna Miotła

dodano: 2021.01.28 ważne do: 2022.01.23 wyświetleń: 74
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Specjaliści ze Zwinnej Miotły, dzięki doświadczeniu oraz rzetelności, są w stanie zaproponować klientom profesjonalne usługi sprzątające w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Precyzyjnie działająca ekipa zawsze stara się jak najdokładniej wykonać powierzone zadanie, co przekłada się bezpośrednio na osiągane efekty. Niebagatelne znaczenie dla powodzenia procesu na również dobranie optymalnych środków. Preparaty chemiczne muszą być przeznaczone konkretnie do danego typu powierzchni, bo tylko to gwarantuje, że nawierzchnia będzie prezentowała się pięknie. Na usługi Zwinnej Miotły decydują się osoby, które potrzebują jednorazowego sprzątania mieszkania lub w domy w Gdańsku, jak też i osoby preferujące stałą współpracę. Istotnym elementem oferty jest sprzątanie mieszkań po remoncie. Dzięki temu, że cena takiego wsparcia jest bardzo atrakcyjna, wiele osób może pozwolić sobie na powierzenie tego zadania profesjonalistom. Firma stawia na jasną komunikację z klientem, toteż na stronie znaleźć można rzetelne informacje, dotyczące usługi oraz widełki cenowe dotyczące sprzątania mieszkania, domu, sprzątania po remoncie itp. Samodzielne radzenie sobie z poremontowym chaosem to często bardzo wymagające zadanie. Często wyzwaniem jest już zaopatrzenie się w środki, które są w stanie usunąć np. plamy z farby; nierzadko problem związany jest też z brakiem wyposażenia. Klienci z Gdańska, Gdyni i Sopotu, którzy nawiązali współpracę ze Zwinną Miotłą, nie muszą przejmować się tego typu problemami. O sprzątanie domu i mieszkania po remoncie zadbają specjaliści, którzy na swoim koncie mają wiele podobnych zleceń. Zapraszamy do sprawdzenia oferty firmy.

kontakt:

Sprzątanie mieszkań Gdańsk Trójmiasto Zwinna Miotła
Gdańsk
Tel: 727-932-763
Mail: zwinnamiotla@gmail.com
URL: https://zwinnamiotla.pl/sprzatanie-mieszkan-i-domow-okresowe-i-po-remoncie
Kontakt
Zwinna Miotła
Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------