Profesjonalne sprzątanie po remoncie Gdańsk Zwinna Miotła

dodano: 2021.01.28 ważne do: 2022.01.23 wyświetleń: 64
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zwinna miotła to rodzinna firma, która od lat proponuje swoim klientom wysokiej jakości usługi sprzątające na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Precyzyjnie działająca ekipa zawsze stara się jak najdokładniej wykonać powierzone zadanie, co przekłada się bezpośrednio na osiągane efekty. Niebagatelne znaczenie dla powodzenia procesu na również dobranie optymalnych środków. Używane przez Zwinną Miotłę preparaty chemiczne są bezpieczne na powierzchni i nadają im piękny, czysty wygląd. Na usługi Zwinnej Miotły decydują się osoby, które potrzebują jednorazowego sprzątania mieszkania lub w domy w Gdańsku, jak też i osoby preferujące stałą współpracę. Przedsiębiorstwo oferuje również pomoc w sprzątaniu mieszkań i domów jednorodzinnych po remoncie. Atrakcyjny cennik sprawia, że z tego rozwiązania może skorzystać wiele osób z Gdańska, również te, które nie dysponują zbyt pokaźnym budżetem. Firma stawia na jasną komunikację z klientem, toteż na stronie znaleźć można rzetelne informacje, dotyczące usługi oraz widełki cenowe dotyczące sprzątania mieszkania, domu, sprzątania po remoncie itp. Próby samodzielnego posprzątania zanieczyszczeń po remoncie, często nie przynoszą pożądanych efektów. Do problemów na tym polu można zaliczyć brak odpowiedniego wyposażenia, brak profesjonalnych środków chemicznych oraz po prostu brak czasu. Osoby, które zdecydowały się zaufać zwinne miotle, nie muszą martwić się takimi sprawami. O sprzątanie domu i mieszkania po remoncie zadbają specjaliści, którzy na swoim koncie mają wiele podobnych zleceń. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa.

kontakt:

Sprzątanie po remoncie Gdańsk Zwinna Miotła
Gdańsk
Tel: 727-932-763
Mail: zwinnamiotla@gmail.com
URL: https://zwinnamiotla.pl/sprzatanie-poremontowe
Kontakt
Zwinna Miotła
Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------