Sprzątanie domów jednorodzinnych Zwinna Miotła Gdańsk Trójmiasto

dodano: 2021.01.28 ważne do: 2022.01.23 wyświetleń: 61
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zwinna Miotła zajmuje się utrzymywaniem porządku w firmach oraz przestrzeniach indywidualnych, zlokalizowanych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie Warto decydować się jedynie na wsparcie sprawdzonej firmy sprzątającej, z dobrymi opiniami na swoim koncie. Załoga Zwinnej Miotły dokładnie wie, jak dopasować środki czyszczące do konkretnego przypadku, dzięki czemu powierzchnia jest w pełni bezpieczna, a po zakończonym procesie prezentuje się świetnie. Ofertę skonstruowano w taki sposób, żeby potencjalni klienci sprawnie mogli rozeznać się w cenach i szybko oszacować koszt usługi. W cenniku firmy sprzątającej z Gdańska znaleźć można takie usługi jak: sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur i klatek schodowych oraz prasowanie. Dla ekipy Zwinnej Miotły najważniejsze jest to, żeby zleceniodawcy byli usatysfakcjonowani. Nie ma tu miejsce na niedbałość, zbytni pośpiech lub nieprecyzyjne wykonanie zadań. Nie oznacza to jednak, że wykonanie takiej usługi trwa dłużej - doświadczenie i nowoczesny sprzęt sprawiają, że precyzja łączy się tutaj ze sprawnym działaniem. Do zalet działalności przedsiębiorstwa należy doliczyć również elastyczność. Podczas planowania realizacji usługi bierze się więc pod uwagę specyfikę przestrzeni oraz konkretne oczekiwania klienta. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy sprzątającej Zwinna Miotła w celu lepszego poznania oferty.

kontakt:

Sprzątanie domów jednorodzinnych Zwinna Miotła Gdańsk Trójmiasto
Gdańsk
Tel: 727-932-763
Mail: zwinnamiotla@gmail.com
URL: https://zwinnamiotla.pl/mycie-okien
Kontakt
Zwinna Miotła
Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------