Sprzątanie biur w Gdańsku Zwinna Miotła

dodano: 2021.01.28 ważne do: 2022.01.23 wyświetleń: 70
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Zwinna Miotła to przedsiębiorstwo, które oferuje kompleksowe usługi sprzątające na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu Pomoc doświadczonej i szanowanej na rynku firmy sprzątającej, to oszczędność czasu i pewność, że zleceniem zajmują się się jedni z najlepszych specjalistów z branży. Załoga Zwinnej Miotły dokładnie wie, jak dopasować środki czyszczące do konkretnego przypadku, dzięki czemu powierzchnia jest w pełni bezpieczna, a po zakończonym procesie prezentuje się świetnie. Ofertę skonstruowano w taki sposób, żeby potencjalni klienci sprawnie mogli rozeznać się w cenach i szybko oszacować koszt usługi. W cenniku firmy sprzątającej z Gdańska zawarto pomoc w postaci sprzątania klatek schodowych, sprzątaniu biur, sprzątaniu mieszkań oraz ceny poszczególnych zadań takich jak np. prasowanie. Dla ekipy Zwinnej Miotły najważniejsze jest to, żeby zleceniodawcy byli usatysfakcjonowani. W przeciwieństwie do amatorskich przedsiębiorstw, specjaliści kładą nacisk na precyzję wykonanych zadań, dokładność, oraz zachwycający efekt końcowy. Jednocześnie, dzięki wprawie pracowników, sprzątanie biur, klatek i innych przestrzeni przebiega bardzo sprawnie. Klienci bardzo doceniają elastyczność przedsiębiorstwa. Każda przestrzeń jest inna, a załoga firmy stara się dopasować swoje rozwiązania do każdego przypadku. Serdecznie zachęcamy do bliższego poznania oferty oraz do sprawdzenia, w jaki sposób Zwinna Miotła wspiera swoich klientów.

kontakt:

Profesjonalne sprzątanie biur Gdańsk Zwinna Miotła
Gdańsk
Tel: 727-932-763
Mail: zwinnamiotla@gmail.com
URL: https://zwinnamiotla.pl/sprzatanie-biur
Kontakt
Zwinna Miotła
Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------