Sprzątanie klatek dla wspólnot w Gdańsku Zwinna Miotła

dodano: 2021.01.28 ważne do: 2022.01.23 wyświetleń: 63
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zwinna Miotła zajmuje się utrzymywaniem porządku w firmach oraz przestrzeniach indywidualnych, zlokalizowanych w Gdańsku, Gdyni i Sopocie Pomoc doświadczonej i szanowanej na rynku firmy sprzątającej, to oszczędność czasu i pewność, że zleceniem zajmują się się jedni z najlepszych specjalistów z branży. Pracownicy Zwinnej Miotły dysponują bogatym doświadczenie, co przekłada się bezpośrednio na efekty - nawierzchnie są idealnie czyste, bo do ich mycia wykorzystano właściwe środki i technologie. Ofertę skonstruowano w taki sposób, żeby potencjalni klienci sprawnie mogli rozeznać się w cenach i szybko oszacować koszt usługi. W cenniku firmy sprzątającej z Gdańska znaleźć można takie usługi jak: sprzątanie mieszkań, sprzątanie biur i klatek schodowych oraz prasowanie. Dla ekipy Zwinnej Miotły najważniejsze jest to, żeby zleceniodawcy byli usatysfakcjonowani. W przeciwieństwie do amatorskich przedsiębiorstw, specjaliści kładą nacisk na precyzję wykonanych zadań, dokładność, oraz zachwycający efekt końcowy. Nie oznacza to jednak, że wykonanie takiej usługi trwa dłużej - doświadczenie i nowoczesny sprzęt sprawiają, że precyzja łączy się tutaj ze sprawnym działaniem. Do zalet działalności przedsiębiorstwa należy doliczyć również elastyczność. Każda przestrzeń jest inna, a załoga firmy stara się dopasować swoje rozwiązania do każdego przypadku. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy sprzątającej Zwinna Miotła w celu lepszego poznania oferty.

kontakt:

Sprzątanie klatek dla wspólnot w Gdańsku Zwinna Miotła
Gdańsk
Tel: 727-932-763
Mail: zwinnamiotla@gmail.com
URL: https://zwinnamiotla.pl/sprzatanie-klatek-schodowych
Kontakt
Zwinna Miotła
Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------