Profesjonalny lekarz laryngolog w Warszawie –Fabmed zaprasza!

dodano: 2021.01.28 ważne do: 2022.01.23 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:
Fabmed – nowo otwarta na warszawskiej Woli poradnia lekarska zaprasza. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego nowoczesnego Centrum w zakresie konsultacji lekarskich przedstawicieli różnych specjalizacji. Nasze centrum posiada poradnie pulmonologiczną, laryngologiczną, neurologiczną, dermatologiczną, endokrynologiczną a także poradnie wielu innych specjalności. Nasz personel to osoby o ogromnym doświadczeniu w branży, sumienne i rzetelne a dzięki temu nasz gabinet- pomimo, że jest to nowe miejsce na mapie Warszawy, jest miejscem sprawdzonym i godnym zaufania. Zapraszamy do umawiania terminów konsultacji lekarskich a także do realizacji w naszym centrum badań takich jak USG, EKG, cytologia czy dermatoskopia. Prowadzimy też specjalistyczne badania w kierunku Covid-19.
Kontakt
Poradnia Lekarska FabMed
ul. Jana Kazimierza 50, 01-248 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------