Hurtownia bhp KAMS

dodano: 2021.01.29 ważne do: 2022.01.24 wyświetleń: 68
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma BHP Kams działa jako hurtownia i sklep BHP. Od lat zaopatrza pracowników zajmujących różnorodne stanowiska w materiały, takie jak: odzież robocza, zabezpieczenia słuchu, wzroku, układu oddechowego i wiele innych. Zgodnie z obowiązującym prawem pracodawca musi zadbać o to, aby warunki, w których przebywają jego pracownicy oraz narzędzia, które wykorzystują, były w pełni bezpieczne. Szeroka oferta daje duże szanse na odnalezienie artykułów, doskonale dopasowanych do specyfiki konkretnej branży. W ofercie hurtowni BHP z Krakowa znaleźć można profesjonalne produkty takich znanych marek jak Cerva, Peltor i Stalco. Oferowane narzędzia oraz drobne artykuły, takie jak czyściwa, doceniane są ze względu na swoją jakość. W efekcie każde takie wyposażenie jest funkcjonalne i realnie ułatwia codzienne wykonywanie obowiązków. Zachęcamy do dokładniejszego poznania oferty BHP Kams za pośrednictwem internetu lub odwiedzając siedzibę firmy w Krakowie.

Kontakt:

Profesjonalne hurtownia bhp KAMS
ul .Opolska 12a
31-323 Kraków
12 312-53-29
sklep@kams.com.pl
https://www.bhp.kqs.pl
Kontakt
BHP Kams
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------