Polska pościel anty alergiczna Lech-Pol

dodano: 2021.02.01 ważne do: 2022.01.27 wyświetleń: 90
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Żyjemy w czasach kiedy wielu z nas cierpi na liczne problemy alergiczne. Jesteśmy wystawiani na masę czynników które zmuszają nasz organizm na liczne reakcje alergiczne. Dlatego żeby mieć pewność, że podczas snu, który jest tak istotny dla naszego życia i sprawnego funkcjonowania nie dochodziło do alergii, zapraszamy po nasze artykuły!
Serdecznie zapraszamy wszystkich tych którzy chcą korzystać z produktów od renomowanego producenta, z naturalnych składników. W ofercie posiadamy liczne produkty jak: poduszki i kołdry puchowe, lecz także znajdziecie Państwo poduszki antyalergiczne. Pragniemy zadbać o Państwa potrzeby dlatego oferujemy także eleganckie oraz ekskluzywne pościele obszyte wysokogatunkową bawełną.
Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetową!

Kontakt:
Polska pościel anty alergiczna Lech-Pol
ul. Reymonta 21a
28-300 Jędrzejów
+48 41 38 610 14,
+48 41 38 654 80
Fax: +48 41 38 661 93
E-mail: info@lech-pol.pl
https://lech-pol.eu/pl/c/poduszki-antyalergiczne/82
Kontakt
Lech Pol
Jędrzejów, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------