Konstrukcje ze stali nierdzewnej

dodano: 2021.02.01 ważne do: 2022.01.27 wyświetleń: 71
Szczegóły ogłoszenia:
Inox 3D System z siedzibą w Warszawie jest specjalistą w produkowaniu maszyn które są sterowane za pomocą komputerów. Działa na rynku od bardzo wielu lat, oferując solidną usługę, indywidualne podejście oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy. Wykonuje zamówienia zarówno dla niewielkich firm jak również potężnych fabryk z całego kraju. Jako grupa doświadczonych inżynierów, programistów, elektroników oraz mechatroników buduje machiny na specjalne zamówienia, tworzy systemy sterowania a także pisze programy , które sterują urządzeniami. Para się spawaniem, obróbka stopów magnezu a także stali nierdzewnej. Przez to, że dysponuje najnowocześniejszymi maszynami, projektuje również trudne konstrukcje tj. zbiorniki czy balustrady. Firma Inox 3D System wykonuje usługi frezarskie a także zajmuje się toczeniem w stali nierdzewnej, wysokogatunkowej, w aluminium a także w tworzywie. Korzysta z wysokiej klasy maszyn cnc oraz profesjonalnego oprogramowania CAD/CAM SolidWorks. Na wszelkie wyroby udziela gwarancji a także gwarantuje usługę serwisową. Więcej szczegółów na stronie inox3dsystem.pl.
Kontakt
inox3dsystem.pl
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------