Przyjęcia rodzinne w restauracji Wiesz co Zjesz w Warszawie

dodano: 2021.02.01 ważne do: 2022.01.27 wyświetleń: 92
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Mogąca pochwalić się bogatym doświadczeniem restauracja, która na warszawskim rynku działa już naprawdę długo. Obecnie jest to jedna z lepszych restauracji mających w swojej ofercie przyjęcia rodzinne w Warszawie. Od samego początku stawia na naprawdę wysoką jakość usług. Dlatego wszystkie potrawy zawsze powstają ze świeżych produktów od cenionych dostawców i producentów. Wszystkie jest zawsze świeże, doskonale przyprawione, aromatyczne i bardzo smaczne. Na podkreślenie zasługuje również jakość obsługi.
Jeśli zamierzasz zorganizować przyjęcie rodzinne w Warszawie, nie zwlekaj. Wejdź na stronę restauracji i dokładnie zapoznaj się z jej ofertą.

kontakt:
Przyjęcia okolicznościowe w Warszawskim Śródmieściu
ul. Plac Konstytucji 1
00-647 Warszawa
Tel: 22 629 78 06
Email: biuro@wieszcozjesz.pl
https://www.wieszcozjesz.pl/przyjecia-okolicznosciowe/
Kontakt
Wiesz Co Zjesz
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------