Dentysta Piaseczno PrzyTobie

dodano: 2021.02.02 ważne do: 2022.01.28 wyświetleń: 85
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kompleksowa opieka stomatologiczna pozwala nie tylko zachować uśmiech w pięknym stanie; przede wszystkim sprawia, że jest on zdrowy. Dzięki regularnym wizytom będzie możliwe stosunkowo wczesne wykrycie problemu z zębami, a to sprawi, że ewentualne leczenie będzie prostsze. W gabinecie Przy Tobie pacjenci mogą liczyć na kompetencje doświadczonych stomatologów, potwierdzone certyfikatami. Tamtejsi dentyści dbają o to, żeby każdy pacjent czuł się komfortowo zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Aby wykluczyć ryzyko bólu, stosuje się tutaj sprawdzone, innowacyjne urządzenia, które sprawiają, że zabiegi wykonywane są sprawnie i bezproblemowo. Oprócz tego wiele osób docenia przyjazne nastawienie lekarzy, którzy w przystępny sposób starają się wytłumaczyć plan działania i życzliwie podchodzą do pacjenta. Usługi dentystów z gabinetu stomatologicznego Przy Tobie kierowane są do mieszkańców Józefosławia, Piaseczna oraz pobliskich miejscowości. Wśród zatrudnionych ekspertów znaleźć można specjalistów takich dziedzin jak periodontologia i endodoncja.

Kontakt:

Stomatolog - dentysta Piaseczno PrzyTobie
ul. Sasanki 1
05-500 Józefosław
Tel: 510 139 130
Email: kontakt@przytobie.pl
url: https://przytobie.pl/
Kontakt
PrzyTobie
Józefosław, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------