Endodoncja - stomatolog Piaseczno PrzyTobie

dodano: 2021.02.02 ważne do: 2022.01.28 wyświetleń: 77
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kompleksowa opieka stomatologiczna pozwala nie tylko zachować uśmiech w pięknym stanie; przede wszystkim sprawia, że jest on zdrowy. Dzięki regularnym wizytom będzie możliwe stosunkowo wczesne wykrycie problemu z zębami, a to sprawi, że ewentualne leczenie będzie prostsze. Osoby odwiedzające Przy Tobie mogą liczyć na pomoc doświadczonych stomatologów. Tamtejsi dentyści dbają o to, żeby każdy pacjent czuł się komfortowo zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. W tym celu do przeprowadzanych zabiegów wykorzystuje się nowoczesne technologie, zapewniające skuteczne i bezbolesne leczenie. Na doświadczenia pacjenta pozytywny wpływ ma również otwartość lekarzy, ich życzliwe nastawienie i używanie przystępnego języka, gdy konieczne jest wytłumaczenie zawiłości leczenia. Usługi dentystów z gabinetu stomatologicznego Przy Tobie kierowane są do mieszkańców Józefosławia, Piaseczna oraz pobliskich miejscowości. Zatrudnieni w gabinecie specjaliści mają bogate doświadczenie w leczeniu różnorodnych problemów z uzębieniem; są ekspertami m.in. w zakresie endodoncji i periodontologii.

Kontakt:

Endodoncja - stomatolog Piaseczno PrzyTobie
ul. Sasanki 1
05-500 Józefosław
Tel: 510 139 130
Email: kontakt@przytobie.pl
url: http://przytobie.pl/uslugi/endodoncja/
Kontakt
PrzyTobie
Józefosław, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------