Dekoracje do domu - rzeźby

dodano: 2021.02.03 ważne do: 2022.01.29 wyświetleń: 85
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
W wielu domach można znaleźć takie ozdoby jak dekoracyjne naczynia lub urocze figurki. Warto pamiętać, że potencjał dekoracyjny mają również przedmioty codziennego użytku. Takim dodatkiem, który można znaleźć właściwie w każdym domu, mieszkaniu czy firmie, jest zegar ścienny. W sklepie ArtSquad klienci znajdą bardzo dużo zróżnicowanych zegarów z metalu i drewna na ścianę. Niektóre modele charakteryzują się minimalizmem, mają bardzo prostą konstrukcję oraz oszczędne, szlachetne zdobnictwo. Z kolei w innych zegarach postawiono na zdecydowanie bardziej zachowawczy wygląd. Oprócz tego znajdziemy tutaj również wiele rozwiązań pośrednich. Niezależnie od tego, czy klient wybierze zegar kolonialny na ścianę, czy preferuje może inny wariant zegara dekoracyjnego, zawsze może liczyć na estetyczne, drobiazgowe wykończenie. ArtSquad, oprócz zegarów, proponuje swoim klientom również inne warianty dekoracji do domu, takich jak: kosze, stojaki na wino oraz figurki i rzeźby. Strona internetowa sklepu przedstawia dokładne dane każdego z produktów. Z kolei precyzyjnie fotografie pozwolą klientowi upewnić się, czy dany wariant rzeczywiście trafia w jego gust. Oczywiście osoby odwiedzające sklep, mogą liczyć także na wsparcie sprzedawców. Zapraszamy do bliższego poznania tej niezwykłej oferty.

Kontakt:
Dekoracje do domu - rzeźby
ArtSquad
Al. Niepodległości 112
43-100 Tychy
tel: +48 513 464 800
mail: sklep@art-squad.pl
url: https://sklep.art-squad.pl/dekoracje-rzezby-figurki-c-4_12.html
Kontakt
ArtSquad
Tychy, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------