Lampiony z drewna - dekoracje do domu

dodano: 2021.02.03 ważne do: 2022.01.29 wyświetleń: 99
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
W wielu domach można znaleźć takie ozdoby jak dekoracyjne naczynia lub urocze figurki. Warto pamiętać, że potencjał dekoracyjny mają również przedmioty codziennego użytku. Tego typu popularnym wyposażeniem, obecnym właściwie w każdym domu, jest zegar ścienny. Sklep ArtSquad oferuje swoim klientom bardzo dużo wariantów dekoracyjnych zegarów ściennych metalowych i drewnianych. Część rozwiązań doskonale sprawdzi się w surowych industrialnych przestrzeniach; takie zegary odznaczają się elegancką prostotą. Z kolei w innych zegarach postawiono na zdecydowanie bardziej zachowawczy wygląd. Oprócz tego znajdziemy tutaj również wiele rozwiązań pośrednich. To, co łączy ze sobą tradycyjny zegar ścienny drewniany, zegar metalowy oraz inne zegary ścienne dekoracyjne to precyzyjne wykonanie. ArtSquad, oprócz zegarów, proponuje swoim klientom również inne warianty dekoracji do domu, takich jak: kosze, stojaki na wino oraz figurki i rzeźby. Na stronie internetowej sklepu dostępne są szczegółowe informacje dotyczące każdego z produktów. Dzięki dokładnym, realistycznym zdjęciom, zainteresowane osoby z łatwością mogą sprawdzić, jak prezentuje się upatrzony przez nich przedmiot. Oczywiście osoby odwiedzające sklep, mogą liczyć także na wsparcie sprzedawców. Zachęcamy do odwiedzenia strony i zapoznania się z tymi jedynymi w swoim rodzaju produktami.

Kontakt:
Lampiony z metalu - dekoracje do domu
ArtSquad
Al. Niepodległości 112
43-100 Tychy
tel: +48 513 464 800
mail: sklep@art-squad.pl
url: https://sklep.art-squad.pl/lampiony-c-23_8.html
Kontakt
ArtSquad
Tychy, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------